4 Mayıs 2016 Çarşamba

Dogru Web Tasarimi

Kaliteli Web Tasarım

Doğru web tasarım olarak İstanbul merkezli firmamızda Zeytinburnu İstanbul başta olmak üzere özel web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca web yazılım ve seo hizmetleri de sunmaktayız.

Doğru Web Tasarım Nedir?

Doğru Web Tasarımı standartların üzerinde, sizler için en iyi özellikleri geliştirdiğimiz web hizmetidir. Bir web sitesi oluştururken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice incelenmesi ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir husustur. Özel Web Tasarımı, alan adıyla, web alanıyla, web programıyla bir bütün olmalı ve sunulacak içeriğe göre seçilmelidir. Örnek vermek gerekirse alan adı seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok fazla seo fiyatları çıkacaktır. Web programın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde sayacak ve arama motorları tarafından görünemeyecektir.

Özel Web Tasarım İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaliteli Web Tasarımı için yukarıda yazdığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( pc, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo uygulamasının bulunmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm tarayıcılara uyumlu olmasına ve sorunsuz çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunun dışında sürekli kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en iyi ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder