4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim fiyati Mus

 Web tasarım fiyatları şehirden şehire hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu makalemde sizlere Mus web tasarım fiyatlarından örnekler verecağim.

Türkiye'nin birçok il'inde bir web hizmet şirketine ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Mus ve Mus dışındaki şehirlerden en fazla web dizayn fiyatları Mus kelimesini aratıyorlar. Kişilerin tercihlerini Mus firmalarından yana kullanmalarının en büyük nedeni Mus tasarım firmalarının daha çok referansa sahip olması.

Her firma hizmet almak istediği tasarım ajansının daha önce büyük şirketlere hizmet vermiş olmasını ister. Bir ajans ne kadar kaliteli referansa sahip ise yaptığı iş'te o kadar kaliteli olduğu anlamına gelir.

Web tasarım fiyatları Mus

Mus web tasarım ücretleri web tasarım firmalarının oldukça yoğun olan bir iş olmasından ötürü birçok şehir'e göre daha uygun fiyatlıdır.

Mus web tasarım ücretleri ne kadar?

Mus web tasarım fiyatları firmaya göre farklılık göstermekle beraber aşağı yukarı ücretler şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki ücretler yeni yapılacak özel web dizaynlar için verilmiştir. Firmamızın ücret politikası olup, aşağı yukarı değerleri içerir.

özel web tasarımları yukarıdaki gibi fiyatlandırılırken, hazır web tasarımlar (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital ürünler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Mus, web site tasarımı Mus, Mus web hizmetleri, Mus web paketleri, Mus web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder