4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim ucretleri Gumushane

 Web tasarım ücretleri bölgeden bölgeye hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu paylaşımda sizlere Bartın web tasarım fiyatlarından örnekler verecağim.

Türkiye'nin hemen hemen her il'inde bir web hizmet firmasına ulaşmak mümkün olmasına rağmen şirketler arama motorları aracılığı ile Bartın ve Bartın dışındaki illerden en fazla web dizayn fiyatları Bartın kelimesini aratıyorlar. Firmaların tercihlerini Bartın firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Bartın tasarım firmalarının daha fazla referansa sahip olmasıdır.

Her kuruluş hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük firmalara hizmet sunmuş olmasını ister. Bir firma ne kadar iyi referansa sahip ise işinde o kadar kaliteli olduğu anlamına gelir.

Web tasarım ücretleri Bartın

Bartın web tasarım fiyatları web tasarım işlerinin oldukça çok olan bir meslek olmasından ötürü birçok şehir'e göre daha uygundur.

Bartın web tasarım ücretleri ne kadar?

Bartın web tasarım ücretleri istenilen kriterlere göre değişmekle birlikte aşağı yukarı fiyatlar şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki ücretler sıfırdan yapılacak özel web dizaynlar için verilmiştir. Ajansımızın fiyat politikası olup, ortalama değerleri içerir.

özel web tasarım çalışmaları yukarıdaki gibi ücretlendirilirken, hazır web tasarımlar (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Bartın , web site tasarımı Bartın , Bartın web hizmetleri, Bartın web paketleri, Bartın web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder